گوگل به کمک شما نیاز دارد1395-12-4

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، هرچند شرکت گوگل به تازگی از محصول جدید خود پیکسل ۲ رونمایی کرده، اما این شرکت در حال کار بر روی تعیین قابلیت‌های جدیدی است که به نسخه بعدی آن خواهد افزود.
در همین راستا، گوگل اعلام کرده که به کمک شما نیاز دارد!

گفتنی است گوگل هنوز یک صفحه کیک‌استارتر راه‌اندازی نکرده است، لیکن از کاربران می‌خواهد که هر قابلیتی که به نظرشان می‌تواند برای پیکسل مفید باشد را پیشنهاد دهند.

کریشنا کومار، مدیر تولید گوگل، در پستی از اعضای انجمن‌های گوگل پرسید که «چه قابلیت‌هایی را در طراحی می‌پسندید؟ از چه ویژگی‌هایی ناراضی هستید؟ آیا عملکرد ما تاکنون خوب بوده است؟»

 پست کومار، نشان از تصمیمات سختی دارد که گوگل در مورد پیکسل باید اتخاذ کند. وی در این پست اذعان داشته که تیم طراحی، در زمینه‌های مختلف طراحی گوشی، با مشکل روبروست. انتخاب رنگ، نام گوشی و خیلی از مسائلی که پشت صحنه طراحی پیکسل وجود دارد، بر عهده تیم مذکور است.

این فرآیند هیجان‌انگیز و در عین حال طاقت‌فرسا، در مقاله سی.نت بررسی شده است. این مقاله، مراحل مختلف طراحی، مهندسی و انتخاب رنگ در گوشی پیکسل را با نگاهی عمیق بررسی کرده است.به نظر کارشناسان درخواست کمک از یک انجمن آنلاین، همیشه یک گزینه پرخطر محسوب شده است. اما در کنار ریسکی که وجود دارد، طبعاً نظرات بسیار خوب و جالبی مطرح می‌شود که می‌تواند سازنده باشد و تأثیرات بسیار جذابی بر روی تصمیمات گوگل در هنگام طراحی پیکسل بعدی داشته باشد.

قطعاً دیدن اینکه کاربران پیکسل، چه چیزهایی را می‌پسندند و چه چیزهایی را نمی‌پسندند بسیار جالب است، اما در عین حال گوگل باید مراقب باشد که پیشنهادات و انتقادات کاربران، تأثیر غلط روی تصمیمات این شرکت نگذارد.

چیزی که پیکسل را به یک گوشی هوشمند ممتاز تبدیل کرده، سادگی آن است. این گوشی نسبت به برندهای دیگر، قابلیت چندان خاص و ویژه‌ای ندارد، اما برخی از نکات را بسیار خوب رعایت کرده است. گوگل با درخواست کمک از کاربران، در واقع می‌خواهد قابلیت‌هایی که اکثر افراد می‌پسندند را به گوشی بعدی خود اضافه نماید.


 

منبع خبر :  ICTpress

 
Healthmap.sums.ac.ir